אודות

יוסי שמר – מהנדס בטיחות, קונסטרוקטור ומורשה נגישות נכים

מעבדת בטיחות, מומחה בטיחות, תיק שטח, הדרכות בטיחות.

אודות החברה. מעבדת שמר בטיחות והנדסה בע"מ. החברה הוקמה בשנת 2008, ע"י יוסי שמר – מהנדס בטיחות, קונסטרוקטור ומורשה נגישות נכים. החברה הינה חברה צעירה ודינאמית אשר מתמחה במתן שירותים ופתרונות בתחום ההנדסה והבטיחות. כמו כן, החברה חרטה על דגלה את ערכי השירותיות והמקצוענות. ערכים אלה מהווים את עמוד התווך של החברה. הקשר עם הלקוח מבוסס על הגינות והוגנות, יצירת קשר אישי ואמיתי עם כל לקוח לשם קיום מטרה אחת חשובה – בטיחות!

בחברתנו מועסקים מהנדסים, הנדסאים, אדריכלים וכן יועצי בטיחות מקצועיים בעלי ניסיון רב המספקים קשת שירותים רחבה בפריסה ארצית ודואגים בשבילכם לשירות מהיר, זמין ויעיל בכל רחבי הארץ.

שמר בטיחות והנדסה מקפידה על עדכון תמידי ושותף של כל המועסקים בחברה בחידושי תקינה, הוראות מנכ"ל (חוזרי מנכ"ל) וחידושים טכנולוגיים אשר לגביהם עדיין לא קיימת תקינה. מעבדה לבדיקות בטיחות מאפשרת לנו לערוך בקרה ובדיקות בטיחות גם בתחומים שהתקן הישראלי עדיין לא הוגדר. כך יש בידינו להקפיד על הבטיחות של לקוחותינו.

חברת שמר בטיחות והנדסה מציעה שירותים בתחומי הבטיחות הבאים:

  • בדיקת מתקני ספורט – אנו עורכים בדיקת מתקני ספורט על פי ת"י 5515 ותקן 5517.
  • יועצי נגישות – יועצי נגישות השירות יועצי נגישות מתו"ס. עריכת סקרי נגישות והתאמה לפי חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות לפי תקנה 1918 לצורכי רישוי (כולל הכנה לטופס 4).
  • בטיחות במוסדות חינוך – ערכית בדיקות במוסדות חינוך על פי חוזר מנכ"ל משרד החינוך
  • בדיקות קונסטרוקציה – תכנון ובדיקת יציבות מבנים במוסדות חינוך ובאירועים המוניים, גשרי תאורה, במות, במות DJ, מסכי ענק, אוהלי ענק וכו'. כולל פיקוח ביצוע.
  • בדיקות מתקני משחק וכושר – בדיקות מתקני כושר ופעילות גופנית, בדיקת מתקני משחק ומתקני כושר חיצוניים
  • הכנת תיק שטח מכ"ר 503 – יועץ בטיחות להכנת תיק שטח כיבוי אש לפי הוראות מכ"ר 503 לעסקים, חברות וארגונים. ארגון אתר-הכנת תכניות ארגון אתר לאתרי בניה לצורך קבלת היתר.
  • הדרכות בטיחות – עריכת הדרכות בטיחות על פי דרישות החוק לארגון ופיקוח על הבטיחות במקום העבודה כולל הדרכות לעבודה בגובה.

מעבדת שמר בטיחות והנדסה בע"מ – לפרטים נוספים והזמנת שירות פנו אלינו בטלפון – 052-2321144 או דרך צור קשר.

צור קשר

Call Now Buttonהתקשרו
WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור