מהנדס בטיחות – קונסטרוקטור – שמר בטיחות והנדסה

איך בוחרים קונסטרוקטור מהנדס בטיחות?

שמר בטיחות והנדסה חברה ותיקה לשירותי בטיחות. להזמנת מהנדס בטיחות, קונסטרוקטור או הנדסאי בטיחות (לפי הדרישה), לצורך פיקוח, בדיקות קונסטרוקציה וליווי פרויקטים צרו עמנו קשר בטלפון 052-2321144 או דרך צור קשר באתר.

כל מבנה הנמצא בתהליך בנייה או שיפוץ, מבנה שעובר תמ״א, כל ארגון, מבנה ציבורי או עסק שמונה מעל 50 עובדים זקוק למהנדס בטיחות שהוא גם יועץ בטיחות מוסמך לו מגוון תפקידים ביניהם בדיקת מתקני ספורט, הגשת תכנית בטיחות במקום, זיהוי בעיות בטיחות והגשת פתרונות, ייעוץ בטיחות באש, הדרכת גובה ובטיחות כללית.

לכל ארגון יש דרישות אחרות לגמרי בכל מה שקשור לנושא הבטיחות, לכן חשוב שתהיה התאמה בין סוג המבנה, המאפיינים שלו, הדרישות של מדינת ישראל בחוק, התקנים והשירותים שאותו מהנדס בטיחות בו אתם מעוניינים.

מכיון ומדובר בנושא כל כך רגיש עם השלכות הן על בריאות והן על חיי אדם חשוב לבחור מהנדס בטיחותבאדם מקצועי ומנוסה. כאשר נושא הבטיחות מנוהל בארגון כמו שצריך ובצורה מקצועית הדבר מבטיח ירידה בסיכוי להתרחשות של תאונות עבודה, ירידה בסיכוי לתביעות נזיקין ועלייה ברמת הבטיחות בארגון.

יחד עם זאת, אין מדובר במקצוע או תפקיד המוגדרים בחוק באופן מדויק ולכן חשוב לשים דגש רב על בחירה זו. אז איך בוחרים מהנדס בטיחות?

נקודות חשובות בבחירת מהנדס בטיחות קונסטרוקטור

  1. הכשרה – חשוב להבין כי לא כל אדם אשר מציג את עצמו בתור יועץ בטיחות או בתור מהנדס בטיחות, אכן צבר את ההכשרה והניסיון המתאימים. תמיד כדאי לבדוק איזו הכשרה עבר אותו אדם, באילו קורסים לקח חלק, אילו תארים או תעודות יש לו ולבקש לכך הוכחות.
  2. ניסיון – מומלץ לשאול באילו פרויקטים, ארגונים ומקומות ביצע מהנדס הבטיחות תהליך של ייעוץ. בואו לא נשכח שהמטרה המרכזית שלשמה אנו בוחרים בעל מקצוע זה היא בכדי להעלות ככל הניתן את רמת הבטיחות בארגון שלנו ולוודא כי תאונות לא מתרחשות.
  3. תחומי עיסוק- מדובר בתחום רחב המאגד בתוכו כל מיני סוגים של שירותים. לכן, טרם בוחרים מהנדס בטיחות חשוב לשים לב שאותו אדם אכן מספק את השירותים הרלוונטיים אלינו בין אם זה ייעוץ בטיחות במצבי אש או בין אם הדרכה מקצועית על עבודה בגובה.

בכל מקרה שלא יהיה, נסו להתייעץ עם אנשים שאתם מכירים לגבי מהנדס בטיחות עליו הם ממליצים, לדבר עם לקוחות קיימים של אותו מהנדס או לבחון פרויקטים בהם לקח חלק ורק אז הגיעו להחלטה הנכונה.

שמר בטיחות והנדסה – חברת יועצי בטיחות, בדיקות קונסטרוקציה על ידי קונסטרוקטור מוסמך, פיקוח והכנת תיקי בטיחות בהתאם למאפייני המבנה, מתקן והאירוע.

להזמנת יועץ בטיחות , קונסטרוקטור, לעריכת בדיקות בטיחות בהתאם לדרישות התקינה, צרו עמנו קשר בטלפון 052-2321144 או דרך צור קשר באתר.Call Now Buttonהתקשר
× יצירת קשר בוואטסאפ
דילוג לתוכן