בדיקות בטיחות לסורגים שקופים

בדיקות בטיחות לסורגים שקופים


שמר בטיחות והנדסה מספקים בדיקות בטיחות, בסרטון שלפניכם אנו מבצעים בדיקות בטיחות לסורגים שקופים. סורגים שקופים הינו מוצר חדש בישראל, ולכן לא קיים תקן רישמי ומחייב, גילי (הלקוחה) ביקשה מאיתנו לבצע בדיקות ולוודא כי הסורגים בטוחים לשימוש ולמניעת נפילה של ילדים, בעזרת עגלת משקולות, משקל דיגיטלי ורצועות ביצענו את הבדיקות הרלוונטיות והגענו למסקנה שהסורגים (שבסרטון) בטוחים לשימוש. לצפייה בסרטון הדגמה לבדיקת בטיחות לסורגים שקופים – לחץ כאן.

לבדיקות בטיחות צרו איתנו קשר בטלפון – 052-2321144. נשמח לשלוח גם אליכם בודק מוסמך לעריכת בדיקת בטיחות.


בדיקות בטיחות

בדיקות בטיחותחברת שמר בטיחות והנדסה, מספקת בדיקות בטיחות על פי כל התקנים הישראלים העדכניים ביותר. אנו עורכים בדיקת בטיחות על פי חוזר מנכ"ל משרד החינוך. תקן ישראלי 1498 המתייחס למתקני משחק וכושר, בדיקת בטיחות באירועים (בדיקות קונסטרוקטור), בדיקות מתקנים מתנפחים, הכנת תיק שטח מכ"ר 503 (כיבוי אש) ועוד.

ראוי לציין כי חברתנו פועלת מול גופים ומוסדות ציבוריים ופרטיים וכן חברות מסחריות גדולות אך יחד עם זאת אנו פועלים גם מול גורמים פרטיים ועורכים בדיקות בטיחות על פי הזמנה.

גם כאשר לא קיים (ואלי במיוחד כאשר לא קיים) תקן ישראלי ייעודי, יש לבצע בדיקות בטיחות, בדיקות הבטיחות נועדו לבדוק כי המוצר בטוח לשימוש ויספק וישיג את מטרתו בעת הצורך.

דוגמאות לבדיקות בטיחות

ניתן לחלק את בדיקות הבטיחות שאנו מבצעים לשניים. בדיקת בטיחות על פי תקן מוגדר וידוע. כאשר למתקן, מגרש המשחקים, מתקני הכושר, במות הבידור אזורי תפעול וכו' קיימת התייחסות בתקנים והוראות הבטיחות והגיהות הישראלית. בדיקות אלה נעשות על פי הכללים ותקן ישראלי ייעודי. בנוסף, אנו מקיימים בדיקות בטיחות כאשר לא קיים תקן. הכשרתנו והסמכתנו כמהנדסי בטיחות מאפשרים לנו לערוך בדיקות אלו בעזרת אמצעים ייעודיים, המקובלים גם בבדיקות על פי התקן.

בדיקת בטיחות – סורג שקוף

לפניכם סרט הדגמה לבדיקת בטיחות שנערכה לסורג שקוף המותקן בדירת מגורים בקומה 20, לסורג שקוף לא קיים תקן ישראלי, אך הוא צובר פופולריות כחלופה לסורגי ברזל ומתכת הן כהתקן בטיחות למניעת נפילת ילדים והן כהתקן ביטחון למניעת חדירת לא מורשים למרחב הפרטי.

כפי שניתן ללמוד מהסרטון חברת שמר בטיחות והנדסה נקראה לערוך בדיקת בטיחות, כחלק מהבדיקה, נבדק כושר עמידה בעומס של הסורג השקוף  וכן בטיחות השימוש בו, בדיקה שכזאת על ידי יועץ בטיחות מוסמך, יכולה לאשר או לבטל שימוש במתקן.

במקרה שלפנינו תוצאות הבדיקה איששו את עמדת החברה היצרנית כי סורג שקוף המסופק על ידה בטוח לשימוש.

בדיקות בטיחות למתקנים מתנפחים

בדיקות בטיחות למתקנים מתנפחים נעשים בהתאם לתקן ישראלי ת.י. 5378 לבדיקת מתקנים מתנפחים למשחק. קיימים מתקנים שונים אשר עושים שימוש בטכנולוגיית ניפוח שונות לשם העמדת המתקן והפיכתו מחתיכות בד תפורות, למתקן משחק או אפילו אוהל ענק, מסך הקרנה ועוד.

השימוש במתקנים מתנפחים למשחק נפוץ ביותר ומקובל הן באירועים פרטיים (ימי הולדת או חגיגות פרטיות אחרות) וכן גם באירועים הנערכים על ידי גופים, מוסדות פורמליים. כאשר מדובר באירועים פרטיים מומלץ לבקש מהחברה המפעילה אישורי בטיחות, אך כאשר האירוע הוא ציבורי קיימת תקינה והחברה המספקת מתקני משחק מתנפחים, חייבת להגיש אישורי בטיחות למתקני המשחק על פי תקן 5378.

בדיקות בטיחות באירועים

כאשר נערכים אירועים המוניים ונבנים מתקנים ארעיים, כגון מסכי ענק, במות להופעה, גשרי תאורה, אוהלי ענק וכדומה. יש לערוך בדיקת בטיחות באירועים בהתאם לתקינה הנוגעת לכל מתקן ומתקן. יש לאשר את המתקנים על ידי קונסטרוקטור מוסמך.

לבדיקות בטיחות צרו איתנו קשר בטלפון – 052-2321144. נשמח לשלוח גם אליכם בודק מוסמך לעריכת בדיקת בטיחות.Call Now Buttonהתקשרו
WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
דילוג לתוכן