מעבדה מוסמכת לבדיקות הולם למשטחי ספיגה

בדיקת ספיגת משטחי גומי ואחרים בהתאם לתקן 1177-EN

בדיקת הולם תקן 1177 EN – שמר בטיחות והנדסה הינו מעבדה מוסמכת ע"י הרשות הלאומית להסמכת מעבדות לבדיקות הולם על פי תקן 1177-EN.

תקן זה מגדיר ובוחן את כושר הספיגה של משטחי בלימה למיניהם אותם יש להתקין בסביבת מתקני שעשועים, כושר ומשחקים בשטחים ציבוריים. בהתאם לתקן ישראלי 1498.

בדיקות הולם למשטחי ספיגה (Impact Absorbing Playground Surfacing Test). משטחי בלימה אלה הם האמצעי היעיל ביותר לשמירה מפני פגיעות גופניות כתוצאה מנפילות בזמן השהייה באזור בו ממוקמים מתקני משחק במרחב הציבורי והפרטי כאחד.

בדיקת הולם תקן 1177 ENאנו במעבדת הבטיחות של שמר בטיחות והנדסה הוסמכנו על ידי הרשות הלאומית להסמכת מעבדות לבדיקות הולם על פי תקן 1177-EN.

אנו מספקים לכם בדיקה באמצעות ציוד ייעודי וייחודי. אמצעים משוכללים, אשר מודדים באופן מדויק ובהתאם לדרישות הספציפיות המצויינות בתקן, את יכולת משטח הספיגה להמשיך ולשמש כבלם, אשר סופג את מכות הנפילה ובכך מונע פגיעות גוף שחלקן מסכנות חיים.

לבירורים ופרטים על בדיקת ספיגת משטחי גומי ואחרים בהתאם לתקן הישראלי 1498 ו-1177-EN, על ידי מעבדה מוסמכת התקשרו אלינו kטלפון – 052-2321144 או השאירו פרטים בטופס צור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

בדיקות הולם למשטחי ספיגה לשבירת הסטטיסטיקה ומניעת פגיעות גוף

מחקרים סטטיסטיים אשר עוסקים בניתוח נתוני הפגיעות והפציעות של המשתמשים במגרשי שעשועים (בעיקר ילדים), מצביעה באופן חד משמעי על כך ש-70% מהפגיעות, מקורן בנפילה לא מכוונת ולא מבוקרת באזור המשחקים בו מותקנים משטחי ספיגה, בולמי נפילה. לתקינות כושר הספיגה של משטחי הבלימה השפעה מיידית וישירה על חומרת הפגיעה כתוצאה מנפילה.

גם אם בעת ההתקנה הראשונה, נערכו למשטח הבלימה, השומר מפני פגיעות, בדיקת הולם, לאימות יכולת הספיגה. עובי המשטח, האלסטיות, אחידות וצפיפות, ועמידות הבלימה. מדדים הנדרשים בהתאם לסוג מתקני משחק וכושר, במקום, בהתאם לתקן הרלוונטי של משטח הספיגה.

בדיקות ראשונית אלה מצביעות על מצב משטחי הספיגה בעת ההתקנה, אולם לבלאי המצטבר, פגעי מזג האוויר והאקלים. וכמובן לאופי השימוש במקום ישנה השפעה ישירה על מצבו של משטח הבלימה.

משטחי גומי מלאכותיים נשחקים, מאבדים את גמישותם המקורית וכך עם הזמן גם היכולת לשמש כבלם ולספוג את הלם המכה בעת נפילה נפגמת.

יכולת הגנתית זאת, על הילדים, הולכת וקטנה. לצד הבלאי הטבעי הצפוי כגון התקשות והתייבשות של הגומי, אובדן האלסטיות ולעיתים אף התפוררות.

כתוצאה מחשיפה ממושכת לתנאי האקלים. אנו מוצאים פעמים רבות משטחי ספיגה מגומי שנפגעו משימוש לא תקין שגוי או יזום.

בדיקות הולם למשטחי גומי ומשטחי בלימה אחרים

חוזר מנכ"ל מס.5 תשע"ז/3א שנכנס לתוקף בנובמבר 2016, מדגיש את חשיבות עמידתם של משטחי ספיגה בתקן 1498: …" 10.4.3 קיימות הנחיות ברורות באילו חיפויים מותר להשתמש בשטח שמתחת למתקני המשחקים; זאת על פי התקן הישראלי 1498"… בתקן מופיע גם סוגי חיפויים המותרים לשימוש.

משטחי ספיגה מגומי ממוחזר או חומר חלופי על כל צורותיו, אמורים לעבור בדיקת הולם תקופתיות, לאימות עמידתם בדרישות רמת הספיגה בהתאם לתקן 1177-EN על מנת להבטיח שניתן יהיה להשתמש במתקנים באופן בטוח.

לבירורים ופרטים על בדיקת ספיגת משטחי גומי ואחרים בהתאם לתקן ישראלי 1498 ו-1177-EN, על ידי מעבדה מוסמכת התקשרו אלינו לטלפון – 052-2321144 או השאירו פרטים בטופס צור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.Call Now Buttonהתקשרו
WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור