יועץ בטיחות באש

יועץ בטיחות באש

שמר בטיחות והנדסה חברת יועצי בטיחות, המתמחה במתן שירות יועץ בטיחות באש לצורך הכנת תיקי בטיחות להגשה לרישוי עסקים ולמכבי האש. פנו אלינו בכל שלב ואנו נשלח אליכם יועץ בטיחות באש לאתרכם. להזמנת יועץ בטיחות באש צרו עמנו קשר בצרו עמנו קשר בטלפון 052-2321144 או דרך צור קשר באתר.

יועץ בטיחות באש

פרט לנושא של בטיחות כללית, צמצום ומניעה של תאונות עבודה, כל מבנה רחב ידיים חייב להיערך ולהיות מוכן להתמודדות עם כל מה שקשור לאש במבנה ומחוצה לו. היערכות מקדימה ובנייה מותאמת למצבים של שריפה מסייעת למנוע התקלחות ואף עוזרת לאנשים הנמצאים במבנה להתמודד עם מצבי שריפה או אש בצורה מודעת ושקולה.

מבנים שאינם מותאמים ובטוחים לשהייה ולשימוש בהיבט הזה, לא מקבלים אישור וסמכות לפעול מטעם המדינה. בחלק מהמבנים הנושא הכספי בכל מה שקשור להתארגנות מול נושא האש נופל על בעלי המבנה ובחלק מהמקרים על המשרדים השונים המאכלסים את המבנה.

מה התפקיד של יועץ בטיחות באש?יועץ בטיחות באש

יועץ בטיחות באש אדם עם ניסיון רב בתחום הבטיחות המעביר שירותי ייעוץ לחברות וארגונים הנמצאים לרוב לפני תהליך של בניית מבנים, שיפוצים או שינויים אדמיניסטרטיביים.

לרוב יועצי בטיחות הם הנדסאים או מהנדסים אשר מספקים שירותי פיקוח וייעוץ על שאר נושאי הבטיחות בארגונים וחברות.

אם מראש המבנה נבנה על פי כל כללי הבטיחות בנושא האש ועל פי התקנים השונים בין אם זה פתחי חירום, מדרגות חירום, מסדרונות מילוט לצד מערכת כיבוי במקרה של שריפה, הדבר יכול  למנוע את התפשטותה של השריפה ולמנוע נזקים רבים בגוף ובנפש.

יועץ בטיחות באש בשטח

בפועל יועץ בטיחות מסייע לבצע התאמות של תהליך בניית המבנה לפי תקנים קיימים. יחד עם זאת, יועץ בטיחות באש או חברה המספקת שירותי ייעוץ מספקת מידע רלוונטי על משולש האש, הסברים מפורטים על איך האש נוצרת בפועל, על סוגי השריפות השונים ומהם הגורמים שעלולים להצית אותן. עצם יצירת המודעות בסביבת העבודה הוכחה בפועל כמסייעת להקטין באופן ניכר את כמות השריפות במבנים.

לסיכום, תחום הבטיחות באש חשוב זאת משום שהוא עוזר לנו לשמור על חייהם של אנשים, על רכוש, על מבנים ולצמצם באופן ניכר את הנזק במצבים של שריפה. חברת שמר בטיחות והנדסה מספקת לקהל לקוחותיה את כל שירותי ייעוץ הבטיחות ביניהם הדרכת גובה, ייעוץ בטיחות באש, בטיחות במוסדות חינוך, בטיחות במקומות עבודה ועוד.Call Now Buttonהתקשרו
WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
דילוג לתוכן