חברת שמר בטיחות והנדסה מתמחה במתן שירותים ופתרונות בתחום ההנדסה והבטיחות, ומספקים יועצי בטיחות בהתאם לדרישות חוקי הבטיחות והגהות. החברה הוקמה על ידי יוסי שמר מומחה בטיחות, קונסטרוקטור, ומורשה נגישות. בין שירותינו, בדיקת קונסטרוקציה, הדרכות עובדים (הדרכות בנושאי בטיחות), הכנת תיק שטח ועוד, לפרטים נוספים פנו אלינו בטלפון - 052-2321144 או דרך צור קשר.


כיום החוק מורכב ומסועף, ויש להכיר את הדרישות, התקנים, החוקים וחוזרי מנכ"ל הקיימים, בשמר בטיחות הנדסה אתם מבטיחים לכם שירות של מומחי בטיחות מוסמכים בעלי ניסיון רב בהכנת תיקי שטח לצורך אישורי בטיחות, הניסיון שלנו יכול להועיל לכם ולחסוך לכם כסף רב בריצות והוצאת אישורים, אל תסתפקו בפחות מהטוב ביותר פנו לחברת שמר בטיחות - יועצי בטיחות מוסמכים.


בין אם פנייתכם היא לצורך הכנת תיק שטח, תיק בטיחות באירועים, ליווי, פיקוח וקיום בדיקת קונסטרוקציה או ביקרות איכות בכל שלב תכנון, הקמה ראשונית או הכנות לקבלת רישיון עסק או רישיון אכלוס עבור מבנה לאחר שינוי ייעוד. יועצי הבטיחות של שמר בטיחות והנדסה יגיעו אליכם ויערכו סקירה מקיפה לאיסוף נתונים ובדיקת מצב קיים ובהתאם לצרכים ומטרות הסקירה יכינו תיק שטח מפורט לצורך הגשת מסמכים וקבלת אישורים המתאימים המתחייבים לצורך השימוש במקום. כולל רשימות ריג'קטים (אם קיימים) אותם יש לתקן לצורך קבלת אישור שימוש במתקן או מבנה, או כל מקום אחר אשר מחויב בהוצאת רישיון על סמך תיק שטח.


מומחה בטיחות של שמר בטיחות והנדסה מוסמכים כיועצי נגישות השירות ויועצי נגישות מתו"ס לצורך הכנת תכניות לעריכת שינויים במבנים קיימים ותכנון על פי הנחיות ותקנות הנובעות מחוק שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות.


שירותי יועץ בטיחות של שמר בטיחות והנדסה מאפשרים לכם, בעזרת שיחת טלפון אחת, להיערך ולעמוד בכל הדרישות הנוגעות לתחום הבטיחות, הגהות והנגישות לצורך קבלת אישורים או הפעלת מתקנים ואירועים בהתאם לדרישות העדכניות ביותר.


פנו לשמר בטיחות והנדסה לשם הזמנת יועץ בטיחות ואנו נשלח אליכם מומחה בטיחות בהתאם לתחום בו יש לטפל. טלפון - 052-2321144 או דרך צור קשר.


אישור יועץ בטיחות

 

שמר בטיחות והנדסה בעלי הסמכה לעריכת תסקירים, דוחות מצב ובקרה על ביצוע תיקונים והתאמות הנדרשות בהתאם לדרישות התקנים הרלוונטיים. לאחר בדיקה ובהתאם למצב תוכלו גם אתם לקבל אישור יועץ בטיחות שיאפשר לכם קבלת אישור אכלוס, רישיון עסק או אישור לקיום אירוע. במרבית המקרים כיום לא מתאפשרת פעילות חוקית במרחב הציבורי (והפרטי לעיתים) ללא קבלת אישור מיועץ בטיחות. הרשויות מקפידות על כך מאוד בשנים האחרונות.

 

יועץ בטיחות לאירועים

 

יועץ בטיחות לאירועים אשר מתקיימים במרחב הפתוח ובמבנים ארעיים. אירועים המתקיימים במבנים קיימים חוסים תחת אישורי הבטיחות של מקום האירוע. אולם כאשר מתקיים אירוע המוני, שבו מוקמים מתקנים ייעודיים כגון אוהלי ענק, מסכי ענק, גשרי תאורה או במות ישיבה ובמות הופעה יש צורך בפיקוח של קונסטרוקטור הן בשלב התכנון והן בשלב הביצוע. שמר בטיחות והנדסה מוסמך לשמש יועץ בטיחות לאירועים המוניים.

 

יועץ בטיחות אש

 

שמר בטיחות והנדסה יועץ בטיחות אש בעל הסמכה לעריכת תסקיר מוכנות ותיק שטח אש, להתמודדות עם מצבי חירום הקשורים לאש. יועץ בטיחות אש הן לצורך עריכת הדרכות ופעולות מניעה. והן לצורך בדיקת מבנה או מתקן והכנת תוכנית שתאפשר לעמוד בדרישות מפקח כבאות ראשי (מכ"ר) 503, על מנת לקבל רישיון שימוש במבנה או המתקן. ייעוץ ובקרת ביצוע על צעדים הנדרשים על מנת לעמוד בתקני האש המחמירים ביותר.

 

 

Call Now Buttonהתקשרו
WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור