מורשה נגישות לעסקים

שמר בטיחות והנדסה מורשה נגישות מתו"ס ומורשה נגישות השירות

ביצוע תסקירים על פי תקנות הנגישות הרלוונטיות, הכנה לרישוי על ידי מורשה נגישות לעסקים

לפרטים נוספים התקשרו 052-232-1144 או השאירו פרטים בטופס צור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

שמר בטיחות והנדסה – מורשה נגישות מתו"ס. בעל הסמכה להכנת תסקיר ודו"ח נגישות על פי דרישות נגישות השירות לעסקים המיועדים לתת שירות לציבור, ומחוייבים לעמוד בתקנות הנגישות הרלוונטיות.

שמר בטיחות והנדסה – מורשה נגישות לעסקים, יועץ בטיחות ויועץ נגישות נכים מוסמך ורשום ברשות הלאומית להסמכת מעבדות על פי חוק.

כיום חלה חובה לבצע בחינה מדוקדקת וכתיבת תסקיר, דו"ח של מורשה נגישות לעסקים (מטעם הרשות המקומית), לפני קבלת רישיון עסק, או לפני חידושו של רשיון עסק.

וזאת על מנת להבטיח ולוודא שבית העסק, אשר מספק או עתיד לספק שירות לציבור. עומד בדרישות תקנות הנגישות, המתאימות לאופי וגודל בית העסק.

מורשה נגישות לעסקים ורישוי עסקים

בחוק רישוי עסקים, תשכ"ח-1968, נעשו התאמות ושינויים, הנובעים משינוי תקינה וחקיקה חדשה.

שינויים הנובעים מחוק הנגישות שהתקבל גם הוא באותה שנה.

העדכון מצביע על הרשות המקומית כבעלת אחריות על עמידתו של כל בית עסק בתקנות הנגישות.

המפקח מטעם הרשות המקומית חייב להיות מוסמך כמורשה נגישות מתו"ס ונגישות השירות בהתאם לאופי העסק ומצבו.

שמר בטיחות והנדסה מספקים שירותי פיקוח מטעם רשויות מקומיות במיקור חוץ, לפרטים נוספים התקשרו 052-232-1144 או השאירו פרטים בטופס צור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

מורשה נגישות מתו"ס לעסקים רשאי לבחון ולאשר הנגשת מבנה העסק עצמו, ותשתיות בית העסק וסביבותיו.

מורשה נגישות השירות לעסקים – יבחן האם בית העסק מאפשר תנאי נגישות נאותים, תנאי הנגישות כוללים: ציוד, עזרים, ואלמנטים נוספים של הנגשת השירות. בהתאם לתנאי השטח ואופי השירות הניתן במקום.

שירותי מורשה נגישות לעסקים

אנו בחברת שמר בטיחות והנדסה מספקים את מכלול השירותים הנוגעים לנגישות בעסקים. על פי דרישת בית העסק, החברה או הרשות המקומית אנו נערוך תסקיר נגישות ונספק לכם דוח הנגשה והנחיות לביצוע התאמת העסק לדרישות הנגישות.

בהתאם למאפייני בית העסק והשירות שניתן בו. יוכנו הנחיות להתאמה לפי דרישות נגישות השירות.

כמו כן אנו מספקים הדרכות בנושא נגישות והכנת ריכוז מידע ונהלי שירות ועבודה המתייחסים לנושא הנגישות המתאימים לגודל ואופי בית העסק.

נציין כי ב-2013 הוכנסו שינויים בדרישות נגישות השירות למקום ציבורי בו ניתן שירות לקהל. תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), תשע"ג-2013. תקנות אלה נותנות מענה להתאמות ספציפיות שיש לערוך על מנת לאפשר גם לבעלי מוגבלות ליהנות מכלל השירותים הניתנים לציבור במרחב הציבורי, תחבורה ציבורית ובבתי עסק.

התאמות אלה נכללות כתוספת תקנות נגישות השירות ומחייבות על פי חוק.

לשיחה עם נציג מטעם שמר בטיחות והנדסה התקשרו 052-232-1144 או השאירו פרטים בטופס צור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.Call Now Buttonהתקשרו
WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
דילוג לתוכן