שמר יועץ בטיחות והנדסה – הדרכות וקורסים ארגון ממוני בטיחות

ארגון ממוני בטיחות

שמר יועצי בטיחות והנדסה מספקים על פי דרישה קורסים, הדרכות בטיחות, השתלמויות והכשרות של ממוני בטיחות על פי דרישות התקינה של המוסד לבטיחות וגיהות 1965. לארגון קורס ממוני בטיחות בארגון או החברה שלכם.

אנא צרו קשר עם שמר בטיחות והנדסה בטלפון – 052-2321144. נשמח לעמוד לשירותכם.

ממוני הבטיחות המוסמכים בישראל יכולים לפעול במסגרת מקומות עבודה כשכירים או כיועצים חיצוניים. לאחר ההסמכה שלהם בתום בחינות הגמר לקורס ממוני הבטיחות (מידע על קורס ממונה בטיחות), הם יכולים להצטרף לארגון ממוני בטיחות וגיהות שנוסד בשנת 1965, ומאגד מאז את רוב מורשי הבטיחות בישראל. יש לכך יתרונות רבות, בגלל שירותים שונים שאפשר לקבל דרכם ובגלל העדכונים השוטפים וההשתלמויות שמחויבים לעבור.

למידע על בטיחות וגיהות בעבודה

השתלמויות לממוני הבטיחותארגון ממוני בטיחות

כל מורשי הבטיחות מחובים לעבור לפחות 12 ימי השתלמות והדרכות בטיחות בשנה שבהם הוא מקבל את העדכונים החדשים ביותר בנוגע לתחום שבו הוא עוסק. כמו כן, מעדכנים על חומרים חדשים, תקינה חדשה ורלוונטית, מרעננים את הידע ומרחיבים אותו. בימי השתלמות אלה גם יוצרים קשרים עם בעלי תפקידים בתחום הבטיחות האחרים ומחליפים מידע וזוכים לסיעור מוחות בנשואים שנויים ולמידת מקרים ספציפיים בכנסים ייעודיים.

חברות בארגון ממוני בטיחות

חברות בארגון ממוני בטיחות מקנה הטבות שונות, בעיקר השתלמויות מוזלות ואפשר לפרסם פרסומים שונים, מודעות עבודה ועוד. המוסד הוקם ללא מטרות רווח וכל התשלומים הם למטרות כיסוי ההוצאות והוא מייצג אלפי ממונים על בטיחות בכל תחום בכל רחבי הארץ כבר שנים רבות. הארגון המאגד את הממונים על הבטיחות, מוכר כנציג רשמי של הממונים על הבטיחות והגיהות בעבודה, מספק להם שירותים שונים כמו ייעוץ וקידום נושאי בטיחות שונים שרלוונטיים להם.

קשרי עבודה עם כל הגופים הרשמיים בישראל בתחום זה

כעמותה מוכרת ורשומה, הארגון שומר על קשר רציף עם חברי הארגון והוא המוסד העיקרי שדואג לרמה המקצועית של הממונים על הבטיחות ושל תחום זה בישראל. מכיוון שכך, הוא פועל צמוד למוסד לבטיחות ולגיהות, עם מנהל הבטיחות והבריאות בתעסוקה, אגף הפיקוח על העבודה במשרד התמ"ת ועם מכללות שונות להכשרת כוח אדם בתחום ממוני הבטיחות, כמו מכון התקנים, התאחדות התעשיינים וכו'.

שומרים על האינטרסים של הציבור

גם אם ארגון זה הוא למעשה ארגון שמייצג שומרי הבטיחות, הוא זה ששומר על האינטרסים של הציבור בדאגה לכוח אדם מיומן שממונה על נושא הבטיחות. העדכונים השוטפים והרישום של ממוני הבטיחות הטובים ביותר בישראל מבטיחים לכם מאגר שמות איכותי של ממונים ויועצי בטיחות בעלי ניסיון וידע.

פנו עוד היום לשמר בטיחות והנדסה יועץ בטיחות מוסמך –  ומארגני הדרכות וקורסים לממוני בטיחות.

טלפון – 052-2321144. נשמח לעמוד לשירותכםCall Now Buttonהתקשרו
WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
דילוג לתוכן