מהנדס/הנדסאי קונסטרוקטור ומומחי בטיחות

קונסטרוקטור

שמר בטיחות והנדסה חברת יועצי בטיחות, המתמחים בביצוע בדיקות בטיחות על ידי קונסטרוקטור בעל הסמכה, ובהתאם לתקנות הנדסאים ומהנדסים תשכ"ז (1967). חברת שמר מתמחה בתכנון ופיקוח מתקנים לאירועים המוניים, פסטיבלים, מופעים רבי משתתפים, בכלל זה מתקני במה, גשרי תאורה, מתקני הצללה מגדלי הגברה ובמות ישיבה, קירות, ביתנים ואוהלי התכנסות.

החברה מספקת שירותי מהנדס/הנדסאי קונסטרוקטור ומומחה בטיחות לאירועים המאורגנים על ידי גופים ציבוריים (עיריות, יחידות צבאיות וכו'). כמו כן החברה מעניקה שירותי קונסטרוקטור לגופים פרטיים.

להזמנת קונסטרוקטור לתכנון (כולל חישובים סטטיים ועומסים), פיקוח, ביצוע בדיקות קונסטרוקציה,ואישורים לפרויקט וליוו על ידי מהנדס/הנדסאי קונסטרוקטור צרו עמנו קשר בטלפון 052-2321144 או דרך צור קשר באתר.

תפקידי הקונסטרוקטור­

תפקידיו של מהנדס/הנדסאי בניין ניתנים לחלוקה לשלושה שלבים עיקריים והם שלב התכנון, שלב הביצוע ושלב בקרה שלאחר הביצוע. שלבים אלה נכונים הן כאשר מדובר בהקמת גשרי תאורה לאירוע המוני עם או בלי במה, אוהלי ענק, במות ישיבה, ביתנים ומתקנים לצורך פסטיבלים ואירועי ספורט והן כאשר מדובר בבמה יחידה ל-DJ.

הקונסטרוקטור מתוקף הכשרתו משלב בין תוכניות מעצב האירוע, התפאורן, התאורן, במאי וכ', לתכונות ומבנה החומרים שבהם יש להשתמש על מנת להבטיח את שמירת העיצוב המקורי, תוך עמידה בכל דרישות תקני בטיחות המתקן על כל מרכיביו.

סמכויות ואחריות קונסטרוקטור

את סמכויותיו שואב הקונסטרוקטור, מומחה הבטיחות מעצם הגדרות חוקי התכנון והבניה (כולל התיקונים). חוקי הבנייה אשר מגדירים את מי שמונה כקונסטרוקטור הפרויקט כבעל הסמכות העליונה לקבל החלטה האם מולאו במלואם כל התנאים הנדרשים על פי תוכניות המפורטות בכל שלב ושלב של העבודה. בסמכותו של הקונסטרוקטור המפקח על העבודה לעצור את כל תהליכי ההקמה עד אשר יברר וימוצה עד תום אימות תקינותו של הביצוע בהתאם לתכנון והתקינה המתבקשת.

סמכויות אלו ניתנות לקונסטרוקטור מאחר והוא האחראי הבלעדי לתקינותו ועמידותו של המתקן לאחר הקמתו. יציבותו עמידות החומרים ממנו הוקם והדרך בה הוצב על הקרקע כולל התשתיות אליו הוא מחובר (תקשורת, חשמל וכו').

הקונסטרוקטור מוסמך לאשר את השלמת הקמתו של המתקן ומוכנותו לשימוש על פי ייעודו.

סוגי מתקנים ומבנים שיש לערב קונסטרוקטור בבנייתם

סוגי המבנים בהם נדרשת מעורבותו של קונסטרוקטור ושמר בטיחות והנדסה מתמחים בליווי הקמתם, הם מתקני במה הכוללים כל סוגי במות האירועים, מבמות DJ אשר מוגבלות בגודלן ועד לבמות גדולות להופעות המוניות. הן במות פודיום בכל גודל והן בבמות לייהר בין אם מדובר בבמות להופעה או במות להושבת קהל. גם גשרי תאורה ומגדלי הגברה וצילום דורשים תכנון ואישור של קונסטרוקטור על מנת שיעמדו בעומסים שהם אמורים לשאת. אנו מבצעים את כל חישובי העומסים, והלחצים הסטטיים שמשפיעים על המתקן.

סוג נוסף של מתקנים שיש להעבירם בדיקות קונסטרוקציה ואישורים של קונסטרוקטור הוא אוהלי קהל ואירועים גדולים, קירות ומסכי ענק, וביתנים וסככות הצללה לאירועים כגון תערוכות, תחרויות ספורט או אירועים המוניים אחרים.

תכנון ופיקוח על ידי קונסטרוקטור

שמר בטיחות והנדסה לשירותי קונסטרוקטור ומומחי בטיחות תעמיד לרשותכם לכל סוגי האירועים ההמוניים, מהנדסי/הנדסאיי בניין בעלי הסמכה וניסיון. אנו מלווים פרויקטים מהשלב התכנוני דרך פיקוח והקמה ועד להכנת דוחות ביצוע ומתן אישורי בטיחות. החברה מתמחה גם בהכנת תיקי שטח וכל בדיקות הקונסטרוקציה הנחוצות לקבלת כל האישורים מגורמים רגולטוריים נוספים (מכבי אש, משטרה, וכו').

להזמנת קונסטרוקטור לתכנון (כולל חישובים סטטיים ועומסים), פיקוח, ביצוע בדיקות קונסטרוקציה, אישורים לפרויקט, וליוו על ידי מהנדס/הנדסאי צרו עמנו קשר  בטלפון 052-2321144 או דרך צור קשר באתר.Call Now Buttonהתקשרו
WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
דילוג לתוכן