שירותי ממונה בטיחות במיקור חוץ

מחפשים שירות ממונה בטיחות אוטסורס? הדרכות בטיחות? פיקוח? אנחנו הכתובת שלכם.

שמר בטיחות והנדסה מספקים לכם כיסוי מלא של שירותי ממונה בטיחות במיקור חוץ.

לבירורים נוספים ובדיקת שירותי ממונה בטיחות במיקור חוץ של חברת שמר בטיחות והנדסה התקשרו אלינו בטלפון – 052-2321144. נשמח לעמוד לשירותכם.

שירותי ממונה בטיחות במיקור חוץ

שירותי ממונה בטיחות במיקור חוץ על ידי חברת שמר בטיחות והנדסה – הפתרון היעיל והמומלץ ביותר לארגונים ומקומות עבודה אשר רוצים להתאים עצמם ולעמוד בדרישות חוק ארגון הפיקוח על העבודה, התשנ"ו 1996 ותקנותיו.

כן! אנחנו יכולים לחסוך לכם בהוצאות וליעל את הטיפול בנושא הבטיחות של הארגון בעזרת השמת ממונה בטיחות במיקור חוץ, בעל הכשרה והסמכה נדרשת, לצד ניסיון רב בתחום הרלוונטי וכמובן כשירות בתוקף.

אנו מספקים שירותי ממונה בטיחות בתחומים: הדרכות בטיחות, בטיחות במקום העבודה, ממונה בטיחות אש, הכנת תיקי שטח, ועוד. ממוני הבטיחות שלנו פועלים בהתאם לדרישות התקינה של ISO 14001 ו- ISO 45001.

למה כדאי להיעזר בשירותי ממונה בטיחות במיקור חוץ

שירותי ממונה בטיחות במיקור חוץ הם במרבית המקרים הפתרון היעיל ביותר לארגונים רבים המחוייבים לספק מענה לנושא נגישות ובטיחות, אך עיקר עיסוקו בתחום אחר לחלוטין.

ההפרדה של האחריות בתחום הבטיחות מגורמי ניהול בארגון והעברתה לממונה בטיחות אוטסורס, מאפשרת הפניית משאבי ניהול המשמעותיים ליצירת הכנסה ולקידום החברה.

לצד זאת העברת האחריות לטיפול וכיסוי מקצועי של כל תחום הבטיחות על ידי ממונה בעל כל הכישורים, ההסמכה, הידע והניסיון. יבטיח את עמידת הארגון בדרישות התקינה והבטיחות המחמירות הרלוונטיות על פי החוק.

הארגון מצידו אינו מקיים יחסי עובד מעביד עם ממונה הבטיחות ובמקרים רבים הארגון אינו צריך את ממונה הבטיחות במשרה מלאה.
החלופה היא להכשיר את מי מעובדי החברה למילוי התפקיד.

מדובר בהשקעה גדולה שבמקרים רבים אינה כדאית.

בעיקר כאשר הארגון אינו מצדיק תעסוקה מלאה לממונה בטיחות.

חברה המספקת שירותי ממונה בטיחות במיקור חוץ, תתאים את היקף המשרה ואופיה לצרכי הארגון במדויק. כולל שירותי אד-הוק כאשר יש משימה חד פעמית מורכבת וגדולה בתחום הבטיחות (כגון (ביקורת תקופתית, הדרכות בטיחות לאחר גיוס עובדים חדשים וכו).

ממונה בטיחות אוטסורס נושא באחריות לכל נושאי הבטיחות כגון: עמידה בתקני הבטיחות של המקום, הכנה וביצוע הדרכות בטיחות, בטיחות בעבודת גובה, בטיחות אש, ונוהלי בטיחות רלוונטיים לארגון ובכלל זה טיפול בחומרים מסוכנים ופסולת.

נקודות משמעותיות בבחירת ממונה בטיחות במיקור חוץ

חשוב לציין כי חברת שמר בטיחות והנדסה מספקת שירותי השמת ממונה בטיחות גמישים אשר מטרתם לספק לכל ארגון את ממונה הבטיחות בהתאם מדויק לצרכי הארגון. הן ברמת היקף המשרה והן בתחומי ההתמחות והניסיון הרלוונטיים.

הנקודות המשמעותיות ביותר בבחירת חברה המספקת שירותי השמת ממונה בטיחות, הן אמינות החברה והאפשרות להגיש לכל ארגון את הפתרונות היעילים והמתאימים ביותר בתחום הבטיחות.

לצד זאת חשוב כי החברה היא בעלת ניסיון רחב ככל האפשר בתחום הבטיחות.
ישנה עדיפות לחברה אשר מסוגל לספק מגוון רחב של שירותים בתחום ממוני הבטיחות (כגון הדרכות בטיחות, הדרכות אש, וכו').

ללא ספק יש לבחון האם החברה עומד בדרישות הכשרה, הסמכה וכשירות למתן שירותי ממונה בטיחות במיקור חוץ. כמו כן האם החברה יכולה לספק את דרישות הארגון.

נקודה משמעותית ביותר שאליה כבר התייחסנו והיא המשמעות הכלכלית של העסקת ממונה בטיחות אוטסורס. יש בשיטת העסקה זאת משום חיסכון משמעותי לארגון.

לבירורים נוספים ובדיקת שירותי ממונה בטיחות במיקור חוץ של חברת שמר בטיחות והנדסה התקשרו אלינו בטלפון – 052-2321144. נשמח לעמוד לשירותכם.Call Now Buttonהתקשרו
WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
דילוג לתוכן