יועץ נגישות נכים

שמר בטיחות והנדסה יועץ נגישות נכים ויועץ בטיחות מתמחים בעריכת סקרי נגישות ובתכנון והכנת תיקי נגישות לצורכי רישוי וקבלת אישורי אכלוס. פנו אלינו להכנת תסקיר נגישות נכים ויעוץ נגישות נכים צרו עמנו קשר בטלפון – 052-2321144 או דרך צור קשר

יועץ נגישות נכים

יועץ נגישות נכים

יועץ נגישות נכים תפקידו לשרת כ-10 אחוזים מאוכלוסיית ישראל שהנם אנשים בעלי מוגבלויות. בשנים האחרונות עולה המודעות לגבי הנגשת מקומות ציבוריים, ארגונים, בתי עסק, מוסדות חינוך ושאר מקומות עבור נכים, זאת במטרה ליצור שוויון מלא בין כל האזרחים במדינת ישראל, למנוע מצבים של אפליה ולא פחות חשוב לסייע לנכים במדינה להרגיש טוב יותר, שווים בין רבים.

הנגשת מקומות עבור נכים היא צעד חשוב בכל חברה, צעד אשר מבטיח את כבודם ושמירה על זכויותיהם הבסיסיות של אנשים עם מוגבלויות.

בכדי לבצע הנגשה מהסוג הזה, פעמים רבות אנו זקוקים ליועצי נגישות נכים שיסייע לנו בתהליך, יבצע זאת בצורה מקצועית ומדויקת במטרה לאפשר הנגשה אופטימלית..

בנוסף לרצון להנגיש כמה שיותר מקומות עבור נכים, בישראל יש חוק המחייב זאת ולכן מקום ציבורי שאינו עבר הנגשה למעשה עובר על החוק.

מה התפקיד של יועץ נגישות נכים?

מדובר במומחה מקצועי המסייע בהנגשת בתי עסק, חללים ציבוריים, ארגונים ומוסדות עבור נכים. לאותו יועץ נגישות נכים יש את היכולת לשים לב לדרך שבה המבנה בנוי או מתוכנן ולזהות מה עלול להפריע לאדם עם מוגבלות כזו או אחרת כבר ברגע הראשון שהוא מגיע למקום. לאחר שיועץ הנגישות זיהה את אותן בעיות, בשלב הבא הוא עובר לשלב התכנון זאת במטרה לאפשר שינוי של החלל ולהנגיש אותו עבור נכים מסוגים שונים.

אילו שינויים מבצעים בחללים, עלי ידי יועץ נגישות, במטרה להפוך אותם למונגשים לנכים?

  • הוספת מעלית
  • שילוט ברור
  • הוספת מעקות
  • הוספת סימנים
  • שינוי המבנה עצמו או החלוקה שלו
  • התקנת מתקנים מיוחדים עבור נכים
  • הסרת מכשולים
  • ועוד

איך לבחור יועץ נגישות נכים

בהיותנו בוחרים יועץ נגישות נכים חשוב לשים דגש על הניסיון בתחום ההנגשה לצד התמקצעות בתחום ספיציפי. יש כל מיני סוגים של מוגבלויות ולכן אם ברצונכם להנגיש את החלל עבור עיוורים, חשוב לבחור במומחה שזו המומחיות שלו.

מאוד חשוב לשים דגש על הניסיון של אותו יועץ נגישות נכים, לבחון חללים או מקומות אותם הנגיש, לוודא שהוא אכן מכיר את הפתרונות השונים לצורך נגישות נכים במקומות ציבוריים ולבדוק שאותו מומחה הנו מורשה שעבר הכשרה ספציפית בתחום הזה.

למידע נוסף והזמנת יועץ נגישות משמר בטיחות והנדסה- מהנדס בטיחות ויועץ בטיחות. מוסמך ליעוץ נגישות השירות ויועץ נגישות מתו"ס. צרו עמנו קשר בטלפון – 052-2321144 או בצור קשר, נשמח לעמוד לשירותכם.

למידע נוסף בנושאי נגישות:Call Now Buttonהתקשרו
WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור